Atraktivní bydlení

Pustiměř (Vyškov - 7 km)

5 300 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

rodinný dům viz popis

V Pustiměři nedaleko Vyškova se Vám bude opravdu dobře bydlet a to v patrovém, řadovém rodinném domě o dispozici 2+1 a 4+KK.
Přízemí domu je dispozičně řešeno jako 2+1. A to dva samostatné pokoje, kuchyně, koupelna, WC, vstupní chodba, veranda. V patře jsou 4 neprůchozí pokoje. Jeden pokoj je k dokončení - z kterého uděláte třeba pracovnu nebo útulný pokojíček pro děti.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. V patře oceníte přípravu na krbová kamna a budete moci příjemné trávit večerní chvíle. Topení je zajištěno plynovým kotlem. Je možné využít i topení na tuhá paliva.

Dům prošel vnitřní, zdařilou rekonstrukcí.

Dostatek úložného prostoru Vám poskytnou zděné přístavky ve dvoře. K parkování Vám poslouží garáž nebo vjezd. Ke grilování a relaxaci Vám poslouží slunná zahrada plná zeleně.

Tato obec je vyhledávanou lokalitou díky dostupností do Vyškova, Prostějova a veškerou občanskou vybaveností. V roce 2020 byla vybudována nová stezka spojující obec s Vyškovem.

Zaujala Vás tato nemovitost? Zavolejte ještě dnes, než to udělá někdo jiný. Prohlídku Vám zajistí Gábina

Číslo zakázky

10301

Stav zakázky

novinka

Kategorie

rodinný dům

Velikost

viz popis

PENB

G třída

Lokalita

Pustiměř

Okres

Vyškov

Celková plocha

cca 890 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

5 300 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Gabriela

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí