rkokno.cz

Bydlení, chalupaření nebo podnikání?

Myslejovice

3 500 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

rodinný dům 5+kk

To vše Vám může nabídnout tato zajímavá nemovitost v malé obci Křenůvky.

Jedná se o dvoupodlažní nemovitost, která je v současnosti rozdělena na dvě bytové jednotky (2+kk a 3+kk) se samostatnými vstupy a vlastním soc. zázemím. Kromě obytné části zde naleznete i garáž a prostory bývalé hasičské zbrojnice. Perličkou je malá zvonička s hodinami na střeše domu.

Objekt byl před deseti lety částečně rekonstruován – nová okna, elektřina, plyn, voda a odpady. Obě jednotky mají samostatné vytápění i ohřev vody (plynové kotle).

Za domem se nachází uzavřený dvorek s vjezdem přes vlastní zatravněný pozemek, o který lze rozšířit užitnou plochu zahrady.

Chcete bydlet s dětmi a při tom mít svůj klid nebo bydlet a podnikat v jednom? Pak tato nemovitost je pro Vás ta pravá. Další informace při prohlídce, na kterou Vás srdečně zve Soňa

Číslo zakázky

10569

Stav zakázky

aktivní

Kategorie

rodinný dům

Velikost

5+kk

PENB

G třída

Lokalita

Myslejovice

Okres

Prostějov

Celková plocha

cca 788 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

3 500 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Soňa

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí