rkokno.cz

Bydlení v klidné lokalitě s terasou

Brno

14 200 Kč/měsíc
Provize nezahrnuta PENB G třída

byt 3+kk

Hledáte bydlení, kde nemusíte nic řešit a jen si vybalíte věci?

Klidná lokalita, blízko přírody, bezproblémové parkovaní na ulici, to vše a mnohem více Vám může nabídnout nemovitost na ulici Ostrovačická v Žebětíně.

Přízemní byt v rodinném domě s vlastním vstupem a hezkou terasou má dispozici 3+kk cca 64 m2. Pronajímá se plně vybavený.

Hlavní obývací místnost je světlá, prostorná a spojená s kuchyní, která je plně vybavená (myčka, trouba, lednice, mrazák, indukční deska). Obývací pokoj Vám nabídne pohodlí v rohové sedací soupravě a obývací stěnu na TV. Ložnice je vybavena manželkou postelí. Dostatek úložného prostoru nabídnou vestavěné skříně.

Připojení na pračku nalezete v technické místnosti, kde se pohodlně vleze také sušička. Co je dominantou tohoto bydlení je rozhodně klidná lokalita a venkovní terasa před vstupem, na které můžete trávit letní čas.

Majiteli se skládá vratná jistina ve výši 28.000 Kč, měsíční nájemné činí 14.200 Kč + zálohy na energie cca 3.250 Kč vč. internetového připojení.

Zavolejte si pro více informací. Těším se na setkání, makléřka Stanislava Pavelec.

Číslo zakázky

10722

Stav zakázky

novinka

Kategorie

byt

Velikost

3+kk

PENB

G třída

Lokalita

Brno

Okres

Brno - město

Celková plocha

cca 64 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

14 200 Kč/měsíc

Touto nemovitostí Vás provede Stanislava

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí