Chaloupka pod lesem

Kuklík (Nové Město na Moravě - 10 km)

3 350 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

chalupa 3+1

Hledáte svoji vlastní chalupu, kam můžete kdykoli utéct před všemi starostmi z města? Pojeďte se tedy se mnou podívat na překrásnou malebnou chaloupku ze 17. století stojící v obci Kuklík u Nového Města na Moravě.

Chalupa je řešena jako 2+1 s malým pokojíkem v podkroví, sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Vytápění zajistí krásná kachlová kamna, na kterých můžete uvařit nebo upéct koláče. V letních dnech je možné posedět v pergole u krbu za chalupou nebo jenom lenošit na malé zahrádce. Přilehlá stará kovárna uzavírá celý pozemek a zajišťuje tak maximální soukromí…lze využít jako garáž nebo přebudovat na další obytnou část.

Neváhejte s prohlídkou, jaro se blíží a ve městě si ho určitě tolik neužijete. Stačí zavolat, ráda pro vás zajistím prohlídku i s posezením na zápraží.

Číslo zakázky

10241

Stav zakázky

rezervace

Kategorie

chalupa

Velikost

3+1

PENB

G třída

Lokalita

Kuklík

Okres

Žďár nad Sázavou

Celková plocha

cca 501 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

3 350 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Zdeňka

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí