Chaloupka s duší na Vysočině

Bobrová (Nové Město na Moravě - 11 km), rodinný dům, 4+1
0,- Kč

Bydlete v klidné ulici na kraji obce. Hledáte chalupu či nemovitost k trvalému bydlení? Obojí je možné. V blízkém okolí vás okouzlí pěkná příroda Novoměstska.

Dům 4+1 s menší stodolou v posledních letech prošel částečnou rekonstrukcí. Např. nová fasáda domu, vnitřní sanační omítky, dřevěný strop v obývacím pokoji, krbová kamna s výměníkem. Jistě také oceníte elektrický kotel na dálkové ovládaní a další.

K nemovitosti náleží uzavřená zahrádka (cca 216 m 2), která nabízí dostatek soukromí, např. v létě zde můžete v klidu opékat párky či grilovat.

Městys Bobrová nabízí MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, lékaře, lékárnu … Je zde dobrá dostupnost do Nového Města na Moravě 11 km, Křižanova 12 km, Bystřice nad Pern. 14 km, Žďáru nad Sázavou 20 km.

Taková nabídka se u nás dlouho neohřeje. Zavolejte dřív, než to udělá někdo jiný.

Číslo zakázky
08687
Stav zakázky
aktivní
Kategorie
rodinný dům
Velikost
4+1
Lokalita
Bobrová
Daň z nabytí
nezahrnuta v ceně
Okres
Žďár nad Sázavou
Celková plocha
cca 366 m2
PENB
G třída
Cena
Informace o ceně v RK
Provize
nezahrnuta v ceně
 Jana Gelová
Jana Gelová
Realitní specialista  |  +420 604 226 004  |  jana.gelova@rkokno.cz

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://www.rkokno.cz/dokumenty/privacy-policy.pdf . Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.