Chata s krásným výhledem… a kafé pod novou pergolou

Blansko, rekreace chata, 1+1
550 000,- Kč

V obci Blansko, nedaleko Brna, můžete koupit objekt k rekreaci, odpočinku, ale i zahradničení a vyžití s dětmi na zahradě.

Zděná chata má obytný prostor s verandou vytápěný kamny na tuhá paliva a přízemí, kde se využívá kuchyňské zázemí, komora a WC. V zahradě je nově vystavěná pergola se zavedeným solárním osvětlením.
1.NP tvoří pokoj určený ke spaní a odpočinku s prosklenou verandou a výhledem na celé Blansko, 0.NP nabízí kuchyňské zázemí, technickou místnost, WC.
Na pozemku je rozvedena užitková dešťová voda ze zbudovaného podzemního rezervoáru, elektřina ze solárního zdroje. Topení lze využít kamny na tuhá paliva.

Ke zkolaudované chatě s číslem evidenčním a vlastním pozemkem vede příjezdová nezpevněná cesta s možností vjezdu až k pozemku nebo pěší chůzí od vlakové zastávky cca 15 min.

Přijďte se podívat na toto kouzelné místo, které lze již tuto letní sezonu užívat, ráda Vás provede Jana Vaňurová

Číslo zakázky
08646
Stav zakázky
zadáno
Kategorie
chata
Velikost
1+1
Lokalita
Blansko
Daň z nabytí
nezahrnuta v ceně
Okres
Blansko
Celková plocha
cca 460 m2
PENB
G třída
Cena
550 000,- Kč
Provize
nezahrnuta v ceně
 Jana Vaňurová
Jana Vaňurová
Realitní specialista  |  +420 734 360 876  |  jana.vanurova@rkokno.cz

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://www.rkokno.cz/dokumenty/privacy-policy.pdf . Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.