Chata stojící na krásné zahradě

Bystřice nad Pernštejnem (Nové Město na Moravě - 16 km), rekreace chata, 1+1
680 000,- Kč

Chata stojící na jihozápadním mírném svahu zahrádkářské kolonie nabízí možnost odpočinku a seberealizace na větší zahradě plné ovocných stromů. Podsklepená chata má suchý a studený sklep pro možnost uskladnění vlastních výpěstků ze zahrady, obytná část je vytápěná tuhými palivy a je zde zavedena nová elektřina, voda je přivedena na spodní část zahrady a je užitková, WC suché. V podkrovní části chaty je možnost zřízení ložnice pro celou rodinu.
A právě zde můžete trávit svůj volný čas a dovolenou. Nečekejte dlouho s prohlídkou a zavolejte makléřce Zdence
Vždyť okolí Bystřice nad Pernštejnem je překrásné v každém ročním období. Tajemné zříceniny, roz-hledny, kostely a množství potoků, říček a řek, to je Bystřicko, svůj cíl si zde jistě najde každý z nás. V létě koupaliště, Domanínský rybník, rozhledna Karasín nebo Šiklův mlýn. V zimě skiareál a spous-ta běžeckých tratí.

Číslo zakázky
08701
Stav zakázky
aktivní
Kategorie
chata
Velikost
1+1
Lokalita
Bystřice nad Pernštejnem
Daň z nabytí
nezahrnuta v ceně
Okres
Žďár nad Sázavou
Celková plocha
cca 481 m2
PENB
G třída
Cena
680 000,- Kč
Provize
nezahrnuta v ceně
 Zdeňka Švomová
Zdeňka Švomová
Realitní specialista  |  +420 731 698 063  |  zdenka.svomova@rkokno.cz

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://www.rkokno.cz/dokumenty/privacy-policy.pdf . Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.