Chtěli byste bydlet blízko přírody?

Šubířov (Konice - 2 km), rodinný dům, 2+1 a 2+1
1 400 000,- Kč

...potom se neváhejte rozhodnout pro Šubířov -  na jedné straně Vás přivítá pěkným rybníkem a na druhé straně se s Vámi rozloučí jízdou lesem.

Čeká na Vás prostorné stavení se dvěma samostatnými byty, dílnou, garáží, uzavřeným dvorem a prostornou zahradou plnou ovocných stromů. Dům je ze smíšeného zdiva, částečně podsklepený, byty mají samostatné vstupy, elektroměry a žumpy. Rozvody IS jsou původní, obecní voda, elektřina 230/400V, topení: ústřední i lokální. Na uzavřeném dvoře je velká zastřešená plocha cca 150m2.

Jedná se o prostorný objekt, který poskytuje spoustu možností k využití. Při rychlém jednání výrazná sleva! Máte zájem? Neváhejte a zavolejte mi o prohlídku, makléřka Iveta Kořínková.

Číslo zakázky
08332
Stav zakázky
aktivní
Kategorie
rodinný dům
Velikost
2+1 a 2+1
Lokalita
Šubířov
Daň z nabytí
nezahrnuta v ceně
Okres
Prostějov
Celková plocha
cca 2476 m2
PENB
G třída
Cena
1 400 000,- Kč
Provize
nezahrnuta v ceně
 Iveta Kořínková
Iveta Kořínková
Realitní specialista  |  +420 734 311 598  |  iveta.korinkova@rkokno.cz

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://www.rkokno.cz/dokumenty/privacy-policy.pdf . Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.