ZVAŽUJI PRODEJ

Dům či chalupa v největší vinařské obci

Velké Bílovice (Břeclav - 16 km)

3 850 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

rodinný dům 5+kk

Hledáte dům či chalupu v klidné obci? Nabízíme vám starší dům 5kk ve Velkých Bílovicích na pozemku o celkové výměře 1477 m2. Řadový dům určený k rekonstrukci má průjezd do dvora, kde je několik hospodářských místností a prostorná garáž.
Dispoziční řešení – obývací pokoj s kuchyňským koutem, komora, 3 větší pokoje se samostatnými vstupy, 1 menší průchozí pokoj, koupelna s WC
K domu náleží i velká zahrada a předzahrádka. Je napojen na veškeré inženýrské sítě. Topení je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody pak průtokovým ohřívačem. Na pozemku je studna a nádrž na chytání dešťové vody.
Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí a žijí bohatým společenským, kulturním i sportovním životem. Nabízí ideální podmínky pro turistiku i cykloturistiku. Velké množství vinic a sklepů tvoří samostatné vinařské „městečko“ s pojmenovanými sklepními uličkami. V blízkosti jsou rybníky vhodné k rybaření a kousek od města se nachází Přírodní park Niva Dyje a Lednicko-valtický areál. Poloha obce s těsnou blízkostí dálnice pak zajistí i rychlý přesun do Brna či Břeclavi.
Na případné dotazy vám ráda odpoví a nemovitostí provede, Andrea.

Číslo zakázky

9457

Stav zakázky

aktivní

Kategorie

rodinný dům

Velikost

5+kk

PENB

G třída

Cena

3 850 000 Kč

Lokalita

Velké Bílovice

Okres

Břeclav

Celková plocha

cca 1477 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Daň z nabytí

nezahrnuta v ceně

Touto nemovitostí Vás provede Andrea

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu