Dům, na který čekáte ...

Blansko, rodinný dům, 5+1
3 500 000,- Kč

V žádané lokalitě Blansko – Lažánky Vám nabízíme cihlový rodinný dům s garáží a zahradou, který Vás jistě zaujme. Jedná se o polořadovou nemovitost postavenou na pozemku o celkové ploše 813 m2 s hezkým výhledem.

Nemovitost je čistá, vzdušná, vhodná k pohodlnému bydlení v příměstské části okresního města. Samotná stavba je rozdělena do dvou nadzemních podlaží, dispozice viz přiložené půdorysy. Dům je celý podsklepený, za domem je garáž a hospodářská budova. V rámci interiéru byla rekonstruována koupelna. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem. Dům je možný okamžitě obývat. Náročnější klienti si mohou dům modernizovat a vybudovat tak útulné moderní bydlení.

Zahradu u domu jistě využijí děti, ale také celá rodina k odpočinku nebo i vlastním výpěstkům. Hezké bydlení pro ty, kteří se nechtějí vzdát města, přitom hledají klid, blízkost lesů a dobrou dostupnost do Blanska i Brna.

Přijďte se přesvědčit na osobní prohlídku. Těšíme se na Vás.

Číslo zakázky
09343
Stav zakázky
novinka
Kategorie
rodinný dům
Velikost
5+1 (zobrazit půdorys)
Lokalita
Blansko
Daň z nabytí
nezahrnuta v ceně
Okres
Blansko
Celková plocha
cca 813 m2
PENB
G třída
Cena
3 500 000,- Kč
Provize
nezahrnuta v ceně
Ing. Tomáš Sedlák
Ing. Tomáš Sedlák
Vedoucí regionu  |  +420 605 435 412  |  tomas.sedlak@rkokno.cz

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://www.rkokno.cz/dokumenty/privacy-policy.pdf . Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.