Dům pro Vás, kteří máte rádi prostor

Obyčtov (Žďár nad Sázavou - 10 km), rodinný dům, viz popis
3 990 000,- Kč

Jen 10 km od Žďáru nad Sázavou a 20 km od nájezdu D1 na Vás čeká objekt, vedený jako zemědělská usedlost s různými možnostmi využití.
V domě jsou dva byty (3+1 a 3+1). 1.NP je po částečné rekonstrukci, nová koupelna, dřevěná okna s dvojsklem. Všechny IS (elektřina, voda, plyn, kanalizace). Za domem je uzavřená zahrádka s jezírkem, která poskytuje soukromí, klid i aktivní odpočinek.
V zahradě s ovocnými stromy (rozloha 2402 m2) si můžete cokoli vypěstovat a pro chovatele zvířat dostatečný prostor výběhu.
Dům je celkově udržovaný, prostorný, vhodný k dvougeneračnímu bydlení nebo k pronájmu. K dispozici samostatně stojící garáž a zázemí pro chov drobného zvířectva. Bonusem této nabídky je les na konci pozemku s CP 998 m2.
Pokud hledáte prostorný objekt, určitě doporučuji - zavolejte mi. Hanka

Číslo zakázky
08934
Stav zakázky
aktivní
Kategorie
rodinný dům
Velikost
viz popis
Lokalita
Obyčtov
Daň z nabytí
nezahrnuta v ceně
Okres
Žďár nad Sázavou
Celková plocha
cca 4924 m2
PENB
G třída
Cena
3 990 000,- Kč
Provize
nezahrnuta v ceně
 Hana Špačková
Hana Špačková
Realitní specialista  |  +420 730 815 702  |  hana.spackova@rkokno.cz

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://www.rkokno.cz/dokumenty/privacy-policy.pdf . Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.