Dům v malebné obci Zbraslav je nyní v nabídce

Zbraslav (Brno - 25 km), rodinný dům, 4+1
2 600 000,- Kč

Uvažujete o koupi domu na vesnici, ale máte vazby na město? Z obce Zbraslav je to cca 25 km do Brna a cca 10 km do Velké Bíteše. Všemi směry je to vážně kousek.

CP pozemku je cca 653 m2, z toho zahrada je cca 530 m2. Zahrada poskytuje dostatek soukromí, z přední části okrasná a v zadní části užitková. Polořadový dům 4+1 je určen k rekonstrukci a napojen na všechny IS. K nemovitosti náleží garáž, která se nachází cca 40 m od domu.

Obec poskytuje svým občanům vše potřebné tj. MŠ, ZŠ, poštu, hospodu, praktického a zubního lékaře je napojena na IDS. Dále zde najdeme kulturní dům, sportovní areál, lyžařskou sjezdovku, dětské hřiště, moštárnu a kynologický areál. Prohlídky Vám zajistí makléřka Jana Gelová.

Číslo zakázky
08716
Stav zakázky
aktivní
Kategorie
rodinný dům
Velikost
4+1
Lokalita
Zbraslav
Daň z nabytí
nezahrnuta v ceně
Okres
Brno - venkov
Celková plocha
cca 653 m2
PENB
G třída
Cena
2 600 000,- Kč
Provize
nezahrnuta v ceně
 Jana Gelová
Jana Gelová
Realitní specialista  |  +420 604 226 004  |  jana.gelova@rkokno.cz

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://www.rkokno.cz/dokumenty/privacy-policy.pdf . Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.