rkokno.cz

Luxusní bydlení v Lavičkách

Lavičky (Velké Meziříčí - 6 km)

2 900 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

byt 2+kk

Chcete bydlet v luxusním bytě 2+kk v atraktivní rezidenci Bella Vita v obci Lavičky u Velkého Meziříčí? Pokud ano, neváhejte tedy a domluvte si prohlídku.

Výhodou bydlení v této lokalitě je perfektní dostupnost na D1 Velké Meziříčí (do 5 min autem), výjimečné soukromí a klid. Byt má celkovou výměru 54,5 m2, balkon 4,8m2, komoru s úložným prostorem a parkovací stání přímo pod okny bytu. Vybaven je novou kuchyňskou linkou se spotřebiči. V prostorné koupelně s vanou a na chodbě je komfortní podlahové vytápění, v ložnici a pokoji, kde je plovoucí podlaha jsou radiátory.

Již při první návštěvě na Vás dýchne klid, čisto, pohoda a příjemná atmosféra. Přesně to co každý doma hledá. Prohlídku pro Vás ráda zajistí makléřka Zdenka

Číslo zakázky

11382

Stav zakázky

sleva

Kategorie

byt

Velikost

2+kk

PENB

G třída

Lokalita

Lavičky

Okres

Žďár nad Sázavou

Celková plocha

cca 54 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

2 900 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Zdeňka

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí