rkokno.cz

Luxusní byt na Zborovcích

Blansko

3 650 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

byt 1+1

Originální byt v osobním vlastnictví s nadstandardními prvky s výhledem na západní stranu se nachází v bytovém domě v lokalitě Zborovce.

Nemovitost byla kompletně rekonstruována. Nové omítky, podlahy, obložkové dveře, nová kuchyně i zděná koupelna zaujme ihned každého. Pocit luxusu ve Vás vyvolá použití moderního interiéru v celém bytě. A jistě Vás potěší, že v bytě nemusíte již nic vylepšovat a můžete se ihned nastěhovat.

Celková plocha bytu činí cca 47 m2. Topení je v bytě řešeno vlastním ústředním vytápěním.

Bytový dům je po kompletní revitalizaci. K bytu dále náleží zděný sklep. Parkování je možné na nově zbudovaném parkovišti sídliště Zborovce.

Tato lokalita je záruka příjemného bydlení a patří k vyhledávané části díky rychle dostupné rekreační oblasti Palava. V okolí je nákupní centrum, dětské hřiště, restaurace i zastávka MHD.

Bydlete ihned a relaxujte v pohodlí svého nového domova. Rádi Vás nemovitostí provedeme a pomůžeme i s vyřízením financování.

Číslo zakázky

11213

Stav zakázky

novinka

Kategorie

byt

Velikost

1+1

PENB

G třída

Lokalita

Blansko

Okres

Blansko

Celková plocha

cca 47 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

3 650 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Jana

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí