rkokno.cz

Pozemek k výstavbě v Říčanech

Říčany

6 990 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB

k výstavbě

Jestli hledáte pozemek k výstavbě rodinného domu, chcete být stále v perfektní dostupnosti do města Brna, ale přitom si užívat krásu a tradice našeho venkova, tak dejte pozor.

V Říčanech u Brna jsme pro Vás připravili na prodej pozemek v klidné ulici Za Horou. Parcela má celkovou výměru cca 718 m2 a je situována pouze kousek od centra obce, ale přitom v klidné ulici se starší zástavbou rodinných domů. Dům navíc bude na této straně ulice poslední, dále je již plocha, která k výstavbě neslouží.

Pozemek má tvar nepravidelného obdélníků, v uliční části je široký cca 15 m a je tak dobře přístupný přímo z obecní komunikace. Směrem do zahrady se pak pozemek mírně zužuje. Uspořádáním je naprosto ideální pro rodinné bydlení, kdy dům bude přirozeně oddělovat zadní část zahrady a poskytne tak opravdové ničím nerušené soukromí.

Abyste věděli, jak a co na pozemku umístit, tak Vám představujeme i studii domu, kterou si současní vlastníci nechali zpracovat. Nechte se tedy inspirovat a dotvořte sny o svém bydlení do Vašeho ideálu.

Aktuálně je již vydané povolení na připojení vody i kanalizace. Na přípojku elektřiny je již zpracovaný projekt, který je aktuálně ve schvalovacím procesu.

Místo je to úžasné, těším se na Váš zájem!

Číslo zakázky

11211

Stav zakázky

aktivní

Kategorie

k výstavbě

Velikost

PENB

Lokalita

Říčany

Okres

Brno - venkov

Celková plocha

cca 718 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

6 990 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede David

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí