rkokno.cz

Přízemní rodinný dům 4+KK

Bohdalice-Pavlovice (Vyškov - 9 km)

4 800 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB F třída

rodinný dům 4+kk

Hledáte přízemní rodinný dům se zahradou? Nabízíme Vám pěkný dům 4+KK v žádané obci Bohdalice jen 9 km od Vyškova a 8 km od Bučovic.

Jde o zděný dům, který prošel generální rekonstrukcí. Poslední úpravy v letech 2015 – 2018. Nemovitost je čistá, vzdušná, vhodná k pohodlnému bydlení. Dispozice viz přiložený půdorys. Dům je možné rozšířit o podkroví.

Okouzlí Vás rovinatá zahrada se zděnou stodolou, garáží a vjezdem na pozemek. K relaxu a odpočinku poslouží dvorní část, která nabízí soukromí. Před domem jsou 2 parkovací stání. Dům je napojen na veškeré IS, nové rozvody. Vytápění je řešeno plynovým kotlem BAXI, ale také kamny na tuhá paliva.

Bohdalice leží jižním směrem od města Vyškov. V obci je občanská vybavenost – základní a mateřská škola, obchod, BUS, pošta. Dobré dopravní spojení do okolních obcí. Nedaleko domu se nachází větší dětské hřiště. V okolí jsou rozsáhlé lesy.

Neváhejte a domluvte si prohlídku, ta napoví více. Těším se, Gábina.

Číslo zakázky

11590

Stav zakázky

novinka

Kategorie

rodinný dům

Velikost

4+kk

PENB

F třída

Lokalita

Bohdalice-Pavlovice

Okres

Vyškov

Celková plocha

cca 745 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

4 800 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Gabriela

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí