ZVAŽUJI PRODEJ

Prostorný dům s krásnou zahradou

Blučina

8 790 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

rodinný dům

Pokud hledáte vysněné bydlení a Vaše kritéria zní: prostor, světlost interiéru, soukromí, velká garáž, komfortní parkování, rozsáhlá zahrada, klidná ulice, perfektní dostupnost do Brna, tak Vás tento dům nadchne.

Dvougenerační zděný rodinný dům na ulici Osvobození v obci Blučina je nově v nabídce.
Nemovitost Vám zajistí veškerý komfort, garáž pro dva automobily, spoustu úložného prostoru v suterénu domu. Bytové jednotky mají společnou vstupní chodbu, jinak jsou samostatně odděleny.

I.NP je určeno k modernizaci. Bytová jednotka cca 95 m2 disponuje 4 pokoji, chodbou, koupelnou a WC. Z obývacího pokoje vede francouzské okno na připravovanou terasu do zahrady.
II.NP Vám nabídne moderní světlý obývací prostor s kuchyní, ložnici a dva dětské pokoje, koupelnu a samostatné WC. Bytová jednotka má obytnou plochu cca 95 m2 + vstupní chodbu a schodiště. Zde je vstup na půdu po výsuvném schodišti, odkud je neuvěřitelný výhled z terasy do okolí.
Do zahrady si pohodlně najedete autem, je situována za domem, prostor vybízí k zahradničení, relaxaci či posezení, nudit se zde nebudete.

RD je napojen na veškeré IS, rozvody elektřiny jsou původní, okna plastová. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, v obou koupelnách je průtokový ohřívač na vodu.

Tato nemovitost nabízí možnost seberealizace v mnoha směrech: podnikaní, pronájem, bydlení pro dvě rodiny, rodina s dětmi, jen na Vás záleží. Dostupnost do města Brna je pouhých 15 km.

Zvu Vás na prohlídku této jedinečné nemovitosti, makléřka Stanislava Jurečková.

Číslo zakázky

9753

Stav zakázky

novinka

Kategorie

rodinný dům

Velikost

PENB

G třída

Cena

8 790 000 Kč

Lokalita

Blučina

Okres

Brno - venkov

Celková plocha

cca 988 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Daň z nabytí

nezahrnuta v ceně

Touto nemovitostí Vás provede Stanislava

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu