ZVAŽUJI PRODEJ

Prostorný dům s mnoha možnostmi

Dub nad Moravou (Olomouc - 11 km)

Info o ceně v RK
Provize nezahrnuta PENB G třída

rodinný dům viz popis

Tučapy - část Dubu nad Moravou, zde pro Vás máme objekt se zahradou a garáží pro dvě auta. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně, šatna, koupelna , WC. V prvním poschodí tři pokoje, druhá kuchyně, koupelna a samostatné WC. Do patra je možný i samostatný vstup. Podkrovní část, na kterou se bez problémů dostanete po dřevěných schodech zajišťuje úložný prostor.

Od roku 1992 prošla nemovitost kompletní rekonstrukcí - původní zůstaly obvodové zdi. V roce 2015 proběhla druhá rekonstrukce koupelny, WC a r. 2016 kuchyně. Napojení na veškeré inženýrské sítě. Vytápění plynovým kotlem a navíc krbem, jehož rozvody ústí do všech obytných místností. Výhodou jsou fotovoltaické panely na střeše a solární ohřev vody, díky kterým můžete ušetřit za energie. K dispozici vlastní studna s užitkovou vodou - dům je také napojen na vodovodní řad a kanalizaci.

Relax Vám poskytne bazén s protiproudem a zastřešením nebo prosklená zimní zahrada. Ke svému si přijdou i milovníci grilování, kteří si mohou pod zahradní pergolou připravovat letní oběd. Zájemci o zahradničení poslouží dva skleníky. Je možno chovat i drobné zvířectvo.

Neváhejte a pojďte se sami přesvědčit. Zvu Vás na prohlídku. Lenka

Číslo zakázky

9130

Stav zakázky

aktivní

Kategorie

rodinný dům

Velikost

viz popis

PENB

G třída

Cena

Info o ceně v RK

Lokalita

Dub nad Moravou

Okres

Olomouc

Celková plocha

cca 1646 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Daň z nabytí

nezahrnuta v ceně

Touto nemovitostí Vás provede Lenka

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu