rkokno.cz

Ráno Vás probudí nanejvýš zpěv ptáků

Hvězdlice (Slavkov u Brna - 22 km)

4 000 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

rodinný dům 4+1

Hledáte opravdu vkusný rodinný dům kousek od Slavkova u Brna? Neradi se staráte o velkou zahradu? Postačí vám větší vlastní prostor k žití.

Jednopodlažní rodinný dům o velikosti 4+1 nabízí spoustu oku líbivých i praktických vymožeností. Dům je vhodný pro menší, ale i početnější rodinu. Srdcem celého domu je prostorná kuchyně s jídelním prostorem spojená chodbou. V kuchyni můžete trávit hezké chvíle u krbových kamen. Moderní kuchyňská linka je samozřejmě laděná do příjemných tónů celého domu s vestavěnými spotřebiči. Na dvůr se pohodlně dostanete francouzským oknem.

V domě jsou použity vkusné a nadstandardní materiály. Dále oceníte dvě koupelny s vanou a sprchovým koutem, toaletu, technickou místnost, prostornou předsíň. Tři pokoje jsou situovány do uliční části. Ložnice je situována do dvorní části. Díky francouzskému oknu se dostanete na kryté posezení o velikosti cca 35 m2. Topení je zajištěno krbovými kamny, je zde příprava na elektrokotel. Voda obecní. V ceně je materiál k dokončení venkovního prostoru. Parkování Vám nabídne garáž.

Pozvěte rodinu a přátele a uspořádejte zahradní večírek. Váš nový dům má gril i zastřešené posezení.

Taková nabídka se objeví jednou za rok. Neváhejte a sjednejte si prohlídku ještě dnes, Vaše realitní specialistka Gábina.

Číslo zakázky

10365

Stav zakázky

rezervace

Kategorie

rodinný dům

Velikost

4+1

PENB

G třída

Lokalita

Hvězdlice

Okres

Vyškov

Celková plocha

cca 728 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

4 000 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Gabriela

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Také máme v nabídce tyto podobné nemovitosti

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí