rkokno.cz

Rozsáhlý rodinný dům

Nemochovice (Vyškov - 19 km)

5 700 000 Kč
Provize zahrnuta PENB G třída

rodinný dům viz popis

K prodeji nabízíme co do velikosti nadstandardní rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 3+KK a 3+1 v obci Nemochovice. Lze tedy využít více generačního bydlení. Nemochovice leží 10 km severovýchodně od Bučovic.

V domě z roku cca 1940, který prošel generální rekonstrukcí, jsou nyní 2 bytové jednotky a příslušenství s celkovou obytnou plochou cca 340 m2. Rekonstrukce byla rozsáhlá – nová střecha, zdivo, zateplení, izolace, fasáda, přípojky, podlahy, veškeré rozvody IS, okna, dveře…….
Dispozice domu:
V 1.NP je 1 bytová jednotka o velikosti 3+1 - 3 pokoje, chodba (k dokončení – kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC), technická místnost. Velká okna orientována do dvorní části.
Ve 2.NP je 2 bytová jednotka o velikosti 3+KK - 2 pokoje, obývací pokoj s KK, koupelna s vanou, WC, šatna. Obě jednotky jsou stavebně odděleny a lze je využívat naprosto samostatně. Obytnou plochu lze dále rozšířit o půdní prostory.

Na pozemku jsou rozsáhlé hospodářské budovy. Ty je možné využít dále k bydlení nebo k podnikání. Z ulice je prostorný vjezd na pozemek.

Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci. Plyn je na hranici pozemku. Podlahové elektrické topení vám zajistí opravdu nízké náklady.

V obci je základní občanská vybavenost - mateřská škola, pohostinství, kulturní zařízení, obchod, fitness-centrum, obecní knihovna.

Zaujala Vás tato nabídka? V tom případě neváhejte mi zavolat. Těším se na setkání, Gábina.

Cena po slevě 5.700.000 Kč
Původní cena 6.500.000 Kč

Číslo zakázky

11578

Stav zakázky

sleva

Kategorie

rodinný dům

Velikost

viz popis

PENB

G třída

Lokalita

Nemochovice

Okres

Vyškov

Celková plocha

cca 2017 m2

Provize

zahrnuta v ceně

Cena

5 700 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Gabriela

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí