Vedení společnosti.

Díváme se na svět očima našich zákazníků.

 Lenka Císková

Lenka Císková

Jednatelka společnosti  |  +420 734 288 888

Existují jen dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít.

lenka.ciskova@rkokno.cz
Ing. Jan Sedlák

Ing. Jan Sedlák

Obchodní ředitel společnosti  |  +420 734 319 619

Rád překonávám výzvy, a to jak v životě osobním, tak pracovním. Dostal jsem se na vrchol Mt. Blanc, zaběhl si ultramaraton, ale defacto to nic nebylo v porovnání s výchovou mých dvou malých synů. Díky tomu znám skvěle své hranice a umím být velmi silným partnerem pro každou situaci. Dokážu dobře poradit v otázkách investic do nemovitostí či v situacích, kdy prodej nemovitosti musí vydělat peníze a zachránit včas domácnost.

jan.sedlak@rkokno.cz
Ing. Markéta Pejchalová

Ing. Markéta Pejchalová

Provozní ředitelka společnosti  |  +420 734 288 888

Jsem provozní ředitelkou realitní kanceláře OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. Znalosti jsem získala studiem managementu a ekonomie na Mendelově univerzitě a více než šestiletou zkušeností v realitním oboru. Svoji práci dělám více než ráda, protože mě baví a věřím v její smysl a přínos pro naše klienty. Nejvíc mě dokáží povzbudit kladná hodnocení od našich klientů a jejich stále častější navracení. Pro své kolegy se snažím vytvořit profesionální a kompletní zázemí, abychom si dokázali udržet přízeň těch nejdůležitějších, tedy našich klientů, i nadále.

marketa.pejchalova@rkokno.cz
Ing. Tomáš Sedlák

Ing. Tomáš Sedlák

Vedoucí regionu  |  +420 605 435 412

Při studiu na vysoké škole jsem dostal příležitost začít pracovat ve firmě OKNO NEMOVITOSTÍ, což pro mě byla obrovská výzva a s nadšením jsem ji přijal. Od roku 2012, kdy jsem nastupoval, už uběhla dlouhá doba, ale co se nemění je to, že každým dnem se člověk setkává s něčím novým a obohacuje si život díky setkání s lidmi z různých odvětví a různého názoru na společnost. Vždy, když už si myslíte, že Vás nic nemůže profesně překvapit, tak Vás další den přesvědčí o opaku. Touha po poznání žene lidstvo kupředu od nepaměti a mě těší, že díky nabytým zkušenostem a vědomostem jsem schopen ostatním lidem pomoci řešit jejich nejdůležitější životní potřebu - bydlení.

tomas.sedlak@rkokno.cz