Držíme spolu, a proto jsme úspěšní rkokno.cz

Držíme spolu, a proto jsme úspěšní

22.07. 2021 Eva Dvořáčková

Jsme velká firma s pobočkami po celé Moravě a každoročně pořádáme firemní akce pro naše zaměstnance. Tato setkání nabízejí spousty možností, jak utužovat kolegiální vztahy. Každý svou práci dělá přece jen trochu jinak, a tím může poskytnout spoustu inspirace svým kolegům.


Letošní letní kvartál se uskutečnil v krásném Orea Resortu Devět Skal. Ten se nemohl obejít bez skvělého programu tzv. teambuildingu, který není jen o práci, ale je také plný zábavy a různých společenských her. Společné aktivity slouží k vytváření efektivních pracovních vztahů. Letos byly na programu týmové hry, které měly ověřit, zda se družstva umí správně rozhodnout a tím splnit zadaný úkol.

A na co se vlastně všichni těšili nejvíce? Jako obvykle na vyhlášení výsledků, jak celé firmy, tak i jednotlivců. Vyhlašuje se nejúspěšnější obchodník a nejlepší pobočka. Letní kvartál za jednotlivce vyhrál realitní specialista Ing. Tomáš Sedlák, který počtem prodaných nemovitostí pokořil desetiletý rekord firmy. Za týmy se pak na prvním místě umístila brněnská pobočka. Veronika Gardášová získala ocenění za mimořádný výkon, kterým zazářila mezi ostatními asistentkami. Zaměstnanci se mohli těšit z krásných výher (v podobě peněžní odměny  ) a vítězná pobočka získala putovní sochu Strážkyni.

Skvěle jsme se bavili a užili jsme si to. Tyto akce jsou nedílnou součástí fungování naší firmy a velmi přispívají celkovému progresu i rozvoji společnosti. Těšíme se zase znovu na podzim.

marketing-_eva__1


Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí