Každý prodávající řeší tyto 3 otázky rkokno.cz

Každý prodávající řeší tyto 3 otázky

03.03. 2021 Ing. Jan Sedlák

1. Nechci realitku. Zvládnu si to prodat sám?

Ano, jistě je v Česku spousta lidí, kteří si prodej nemovitosti zvládli vyřešit sami. Dnešní online doba tomu vyloženě vybízí. Sedím doma na homeofficu a nafotit svůj domov zvládnu přece během minuty. Nahrát fotky na internet a přidat k tomu krátké povídání zvládne dnes skoro každý. Zbývá si tedy položit otázku Bolka Polívky z filmu Pelíšky: "A bude to stačit, myslíš?" 

Naše zkušenosti říkají, že ne.

Kolikrát za život řešíte prodej nemovitosti? Jednou? Dvakrát? Přitom se velmi často jedná o majetek v řádu milionů korun a o střechu nad hlavou. Za posledních 10 let se realitní trh dynamicky vyvíjel a my jsme byli u toho. Našim klientům jsme pomohli prodat již více než 3.600 nemovitostí. Pokud chcete dosáhnout maximální tržní ceny, tak už nestačí nahrát jen fotky, ale je to vždy práce celého týmu. Máme vlastního profi fotografa, vybavení pro homestaging do každé nemovitosti, daňové i hypoteční specialisty.

"Chcete-li získat partnera, který má obrovské zkušenosti s prodejem realit, jsme tu pro vás. A ještě k tomu jsme všichni velcí sympaťáci a optimisté."

  

Náhledněte do naší inzerce: www.rkokno.cz/hledam

2. Má RK skutečně kupce na moji nemovitost? 

Tato otázka patří rozhodně k těm nejčastějším. A naše odpověď zní: "Rozhodně ano."

Naši makléři se každý den setkávají na prohlídkách se zájemci o koupi. Tyto zájemce poté doplňujeme do firemní databáze. Klienti jsou již prověřeni a jasně nám specifikují, co chtějí koupit. Naše firma zaměstnává 20 makléřů na HPP. Každý makléř zvládne udělat průměrně 4 prohlídky za den. V naší databázi tak najdete každý den zhruba 80 nových poptávajících, co chtějí něco koupit. Velkou výhodou je, že tyto klienty skutečně známe a můžeme vám je doporučit. S nákupem nemovitosti jim pomáhá náš finanční poradce, který garantuje, že financování proběhne přesně podle představ.

Nyní stačí pouze propojit Vaši nemovitost s našimi klienty.

Často po nás majitel chce, abychom přišli na první schůzku již se zájemcem, ale je to podobné, jako přijít na první rande i s tchýní. Bude to nejspíš trochu trapné a nemusí se to úplně podařit. Proto doporučujeme začít první setkání pouze s naším makléřem. 

"Řeknete nám Vaše požadavky a společně navrhneme to nejlepší řešení."  


3. Nepřipravím se o část zisku při prodeji s realitkou? 

Právě naopak! Buďte v klidu, nemovitost umíme prodat tak, že se to Vaší ceny nedotkne. Stanovením prodejní ceny se u nás nezabývá pouze makléř, který viděl Vaši nemovitost, ale vždy celý tým dané pobočky. Dáme tak dohromady hned několik cenových variant a hledáme argumenty pro dosažení maximální prodejní ceny.

Nejsme roboti a vypočítat cenu jak počítač za 10 vteřin po zadání 5 obecných parametrů by bylo nezodpovědné. Nad cenou přemýšlíme a porovnáváme všechny detaily dané nemovitosti. Přesto od nás obdržíte nezávazné ocenění vaší nemovitosti do 24 hod. Vzhledem k tomu, že v našem týmu je i mnoho makléřů s více než 20ti letými zkušenostmi, známe většinu měst a obcí na Moravě lépe než starousedlíci. S námi vždy dosáhnete nejlepší ceny na trhu. Samozřejmostí je perfektní příprava každé nemovitosti.

Milujeme okamžiky, kdy majiteli ukazujeme, co jsme pro něj připravili v rámci prezentace nemovitosti a oni sami se do ní znovu zamilují. Není nám cizí stejnou péči věnovat také starším a neobydleným nemovitostem. Věříme tomu, že každá nemovitost má svoje kouzlo, a to my umíme vyzdvihnout.  

"Odměna realitní kanceláři se platí pouze v případě, že se prodej úspěšně zadaří." 

Zjistěte, jak naši firmu hodnotí zákazníci: Recenze na firmy.cz


Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí