rkokno.cz

Jsme rádi, když můžeme dělat radost.

Podporujeme ty, co to potřebují, jak jen umíme.

Dětský domov Plumlov. Naše srdcovka

Naši zaměstnanci si vybrali pro dlouhodobou spolupráci DD Plumlov, který dětem vytváří klidné a bezpečné zázemí. Spolupracujeme s tímto domovem již od roku 2014. Zvykli jsme si na děti a přátelskou atmosféru, která v domově vládne i díky vychovatelům a panu řediteli. Všichni mají náš obdiv.

Nouzové šití bavlněných roušek

Naše zaměstnankyně ze Žďáru se v okamžiku potřeby pustily do práce. V okolí byl velký nedostatek roušek, tak šily na objednávku pro nemocnici v Novém Městě, záchranáře ve Znojmě, nezapomněly ani na své kolegy a občany okolních obcí.

Sponzorujeme regionální sportovní soutěže

Rádi přispíváme nejenom cenami a občerstvením, ale i sponzorskými dary menším organizacím ve všech regionech, kde máme zastoupení. Pro Vaši představu zde zveřejňujeme následující dvě akce SQ Haná Vyškov a běžecké závody na Vysočině.

Pomáháme dárcovstvím krve

Krev hraje stále rostoucí a nezastupitelnou roli při záchraně života. Nelze ji uměle vyrobit a je potřeba při těžkých úrazech, operacích a někteří lidé s umělou ledvinou nebo leukémií jsou na ní dokonce zcela odkázáni. Někteří naši zaměstnanci jsou stálými dobrovolnými dárci krve.

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí