Reference.

Vážíme si každého klienta.

Havlíčkův Brod, Pohled (6 km), dvougenerační rodinný dům s garáží

Petr Škrdla Kupující

Dobrý den chtěl jsem poděkovat realitní kanceláři OKNO NEMOVITOSTÍ za zprostředkování koupě nemovitosti, hlavně paní H. Špačkové. Byl jsem velmi spokojen. Hezký den přeji.

30.4.2018
 Hana Špačková
Hana Špačková
Realitní specialista
Byt po rekonstrukci

Petr Kosek Kupující

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Ivetě Kořínkové, za uskutečnění koupě bytu pro mého vnuka. Paní Kořínková má profesionální vystupování a ochotná vyřešit i věci, které by ani nemusela. Vše probíhalo přesně podle domluvy. Každému doporučuji spolupráci s touto realitní kanceláří. Jsem přesvědčena, že tak pracují i ostatní makléři. Přeji celému kolektivu hodně spokojených klientů. Díky moc. Jar. Kosková

16.4.2018
 Iveta Kořínková
Iveta Kořínková
Realitní specialista
Němčice, 9km od Boskovic RD se zahradou - novostavba

Hana Doleželová Kupující

Chtěla bych velmi poděkovat paní Daně Honzákové, že jsme mohli strávit Vánoce v našem vysněném domečku. Její přístup byl naprosto profesionální a v průběhu řešení koupě jsme si připadali, jako klienti, kterých si váží. Její velmi milé a přátelské chování nám celý průběh zpříjemnilo. Velmi jsme ocenili, že některé úkony udělala za nás, co bylo potřeba, nám připomněla a my jsme měli vše takříkajíc bez starostí. Moc děkujeme a přejeme spoustu dalších a skvělých klientů.

10.4.2018
 Dana Honzáková
Dana Honzáková
Realitní specialista
načíst další