Reference.

Vážíme si každého klienta.

Jedinečná příležitost

Lenka Bastlová Kupující

Dobrý den,tímto chci poděkovat Vaší makléřce paní Gabriele Alánové, za její profesionalitu, příjemné jednání a ochotu.Vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy. Velmi ráda ji doporučím svým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy.

10.9.2019
 Gabriela Alánová
Gabriela Alánová
Realitní specialista
Ve městě a přesto v klidu

Jiří Korbel Prodávající

Když jsem na základě kladných referencí oslovil pana Ing. Sedláka v zastoupení prodeje nemovitosti, tak jsem byl více než mile překvapen, přístupem pana Sedláka již od první schůzky. Průběh prodeje nemovitosti byl naprosto hladký a informace vždy přesné a jasné až do ukončení prodeje. V případě pana Ing. Sedláka není třeba rozvádět jeho profesionalitu, jelikož je to opravdu člověk na svém místě a kdykoliv bude někdo z mého okolí řešit prodej nemovitosti, tak bude mé doporučení zcela na jasné. Tímto odkazem bych rád vyjádřil panu Sedlákovi velký dík za jeho práci, díky které jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení. Děkujeme :)

10.9.2019
Ing. Tomáš Sedlák
Ing. Tomáš Sedlák
Vedoucí regionu
Zařízený pronájem bytu s lodžií

Irena Šoukalová Prodávající

Velké díky slečně Jurečkové. Díky ní jsem velmi rychle sehnala dobrého nájemníka. Zařídila za mne vše - od prohlídek bytu až po předání. Profesionální a přátelský přístup.

6.9.2019
Bc. Stanislava Jurečková
Bc. Stanislava Jurečková
Realitní specialista
načíst další