rkokno.cz

Byt s balkonem na nám. Republiky

Blansko

3 600 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB C třída

byt 2+1

Hledáte bydlení přímo v centru centra? Přinášíme Vám tento byt na náměstí Republiky v Blansku.

Bytová jednotka o dispozicích 2+1 s výměrou cca 56 m2 se nachází ve 4. patře bytového domu s výtahem. Tato nemovitost je v udržovaném stavu, vhodná k rekonstrukci a úpravám dle vlastních představ. Koupelna byla modernizována. Balkon je orientovaný do vnitrobloku s výhledem na hořické kopce. K užívání je sklepní kóje o výměře cca 4 m2.

Zděná budova prošla kompletní revitalizací (zateplení, platová okna, balkony, stupačky).

Bydlete v centru dění – zastávky MHD, obchody, bary, restaurace, kino, sportovní areál, to vše v dosahu tohoto bytu. Na vlakovou zastávku do Brna jen 5 min. pěší chůzí.

Využijte tuto příležitost koupit si nové bydlení nebo investiční nemovitost s pravidelným příjmem. Tento byt v osobním vlastnictví lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Zaujal Vás tento byt? Neváhejte a zavolejte si o svůj termín prohlídky makléřce Veronice Mlčochové. Budeme se na Vás těšit.

Číslo zakázky

11306

Stav zakázky

novinka

Kategorie

byt

Velikost

2+1

PENB

C třída

Lokalita

Blansko

Okres

Blansko

Celková plocha

cca 56 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

3 600 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Veronika

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí