rkokno.cz

Dvoupodlažní řadový dům

Majetín (Přerov - 11 km)

4 150 000 Kč
Provize nezahrnuta PENB G třída

rodinný dům 3+1

V malebné obci Majetín nabízíme dvoupodlažní rodinný dům. Cihlový řadový dům je umístěn v klidné ulici. Uzavřený menší dvůr poskytuje soukromí. Výhodou je zděná garáž naproti domu a udržovaná zahrada.

Částečně podsklepený dům prošel vnitřní rekonstrukcí, poslední úpravy před dvěma lety. Dvorní část stavby je nyní využívána jako hospodářská. Dům je napojen na elektřinu, vlastní studnu a kanalizaci. Topení je ústřední, zajištěno elektrickým kotlem. Prostorná půda nabízí rozšíření podlahové plochy.
Nemovitost o velikosti 3+1:
- 1NP: vstupní chodba, WC vstup do sklepa, kuchyně, obývací pokoj. V dvorní části
koupelna, spíž.
- 2NP: 2 pokoje, půda

Vzhledem k snadné dostupnosti do Olomouce 17km, Prostějova 19 km i Tovačova 10 km, se jedná o zajímavou nemovitost pro mladé rodiny.

K rekreaci a sportování slouží nově vybudované ozdravné centrum mikroregionu Království. Tvoří je moderní letní koupaliště s vodními atrakcemi a sauna pro veřejnost. Aktivní činnost vykazují zájmové a společenské organizace a kluby. V soutěži Vesnice roku Olomouckého kraje získala obec několik ocenění. Majetín s Brodkem u Přerova spojuje nová stezka pro cyklisty a chodce. Další dominantou v obci se stala budova domu s pečovatelskou službou.

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám dům ukážu, Gábina.

Číslo zakázky

11600

Stav zakázky

novinka

Kategorie

rodinný dům

Velikost

3+1

PENB

G třída

Lokalita

Majetín

Okres

Olomouc

Celková plocha

cca 235 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

4 150 000 Kč

Touto nemovitostí Vás provede Gabriela

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí