rkokno.cz

Mezonetový apartmán v Rezidenci Pekárenský dvůr

Brno

Info o ceně v RK
Provize nezahrnuta PENB G třída

byt 3+kk

Pořízením této nemovitosti nekupujete pouze bydlení, ale nový životní styl. Jedná se o jedinečné bydlení v mezonetovém apartmánu 3+kk s předzahrádkou. Kromě předzahrádky můžete využít střešní terasu a grilovat s přáteli přímo v centru města. Nemovitost se nachází v nově vznikající residenci Pekárenský dvůr.

Dispozici a výměry místností můžete nalézt v přiloženém půdorysu. Oceníte vysoké standardy bytu, např. dřevěné podlahy, hliníková okna, obložkové bezfalcové dveře. Možnost dokoupení 2 parkovacích míst.

Toto bydlení je inspirováno koncepcí townhouse, neboli městského řadového bydlení ve více podlažích. Předpokládaný termín dokončení je 4Q/2024. Veškeré občanské vybavení máte na dosah ruky.

Pokud toužíte bydlet v ojedinělé a moderní nemovitosti v centru Brna, neváhejte mi zavolat pro více informací. David Jelínek

Číslo zakázky

11510

Stav zakázky

aktivní

Kategorie

byt

Velikost

3+kk

PENB

G třída

Lokalita

Brno

Okres

Brno - město

Celková plocha

cca 94 m2

Provize

nezahrnuta v ceně

Cena

Info o ceně v RK

Touto nemovitostí Vás provede David

Chcete více informací nebo objednat prohlídku?

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na https://admin.rkokno.cz/public/dokumenty/privacy-policy.pdf Do textových polí, prosím, nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Zjistěte, kolik byste za ni mohli dostat.Zjistit cenu

Recenze na google firmy
4,8
72 recenzí
4,9
148 recenzí
4,9
83 recenzí